"Все може бути": Криклій про перезавантаження Кабміну
-4.1 C
Киев
09.03.2021
Політика

«Все може бути»: Криклій про перезавантаження Кабміну

"Все може бути": Криклій про перезавантаження Кабміну

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій
Фото з відкритих джерел

Міністр переконаний, що якщо чинний склад уряду піде у відставку, буде значно складніше сформувати новий

Міністр інфраструктури Владислав Криклій вважає перезавантаження Кабінету міністрів цьогоріч можливим, але досить ризикованим. Про це він розповів в інтерв’ю «РБК-Україна».

«Якщо говорити про мої особисті прогнози — знаєте, все може бути. Але враховуючи різні бажання, інтенції, настрої у Верховній Раді, мені здається, що повне перезавантаження досить ризиковане», — сказав Криклій.

Міністр переконаний, що якщо чинний склад уряду піде у відставку, буде значно складніше сформувати новий, який хочуть отримати в результаті голосування в парламенті.

«Доведеться вже більше прислухатися до опозиційних фракцій. Насправді це вже буде класичною коаліціадою. І тут вже питання: які в кого будуть пропозиції, бачення. Тоді вже поділяється відповідальність, і не факт, що ситуація буде рухатися в тому напрямку, що раніше», — додав Криклій.

Новини за темою: На сесії Слов’янської міськради депутати закликали прем’єр-міністра Шмигаля піти у відставку

Нагадаємо, раніше народний депутат від партії «Слуга народу» Олена Мошанець заявила, що Верховна Рада відправить Кабінет Міністрів у відставку, якщо депутати будуть бачити, що пора змінити уряд, або для цього будуть якісь інші причини.

Источник

Залишити коментар