Всім жителям ЄС вакцин у 2021 році не вистачить
18.3 C
Киев
24.07.2021
Без рубрики

Всім жителям ЄС вакцин у 2021 році не вистачить

Всім жителям ЄС вакцин у 2021 році не вистачить

В ЕС предупредили о нехватке вакцин

У Єврокомісії заявили, що вакцин для всього населення не вистачить і закликали уряди співдружності встановити пріоритети у вакцинації.

 

У наступному році лише невелика частина жителів Європейського Союзу зможуть отримати вакцину від коронавірусу. Чиновники європейських країн досі не визначилися з вакцинацією громадян. Про це у вівторок, 27 жовтня, повідомляє агентство Reuters з посиланням на джерело.

 

«До кінця 2021 року не буде достатньо доз вакцини проти COVID-19 для всього населення», — сказав агентству представник Європейської комісії після закритого засідання в понеділок.

 

Другий чиновник підтвердив цю заяву.

 

Комісія ЄС раніше заявляла, що вакцини будуть обмежені «на початкових етапах впровадження», але ніколи не уточнювала, як довго триватиме початкова фаза.

 

Раніше в жовтні Комісія заявила, що ефективної вакцини проти COVID-19 досі немає, але перші щеплення можуть бути доступні на початку наступного року.

 

З огляду на ймовірну обмежену пропозицію, Комісія протягом декількох місяців закликала уряди країн ЄС розробити плани вакцинації, в яких пріоритет віддавався б вразливим і важливим групам, таким як медичні працівники, люди похилого віку або люди з хронічними захворюваннями.

 

Раніше Європейська комісія називала компанії, у яких вона наперед замовляє вакцини: AstraZeneca, Sanofi — GSK, Johnson&Johnson, CureVac, Moderna і консорціум фармакологічних компаній BioNTech і Pfizer.

 

В цілому ЄК має намір отримати понад мільярд доз вакцин від коронавірусу. Однак експерти відзначають, що не кожна потенційна вакцина може бути ефективною.

Компанії AstraZeneca дозволили відновити випробування COVID-вакцини — ЗМІ

 

Раніше головний науковий радник Британії припустив, що COVID-19 не вдасться викорінити. Поява дійсно ефективної вакцини, яка захищає від зараження вірусом, найближчим часом малоймовірна.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар