У Беринговому морі бушує "циклон-бомба" з 18-метровими хвилями
0.1 C
Киев
23.01.2021
Новини світу

У Беринговому морі бушує «циклон-бомба» з 18-метровими хвилями

У Беринговому морі бушує "циклон-бомба" з 18-метровими хвилями

Шторм бушує далеко від населених пунктів і не має значного впливу на людей, але небезпечний для суден.

 

У Беринговому морі один з найсильніших штормів, який фіксували в північній частині Тихого океану, повідомляє Радіо Свобода.

 

 

 

«За даними Національної служби погоди США, так званий «циклон-бомба» з ураганним вітром і 18-метровими хвилями вдарив по ділянці Алеутських островів на Алясці. У центрі шторму зафіксували потенційно рекордно низький барометричний тиск для Берингового моря в 921 мілібар. Чим нижчий тиск, тим сильнішою є буря. Національна служба погоди повідомила, що швидкість вітру на заході Алеутських островів досягає 160 кілометрів на годину», — йдеться в повідомленні.

 

При цьому шторм бушує далеко від населених пунктів і не має значного впливу на людей, окрім тих, які перебувають на морських суднах і в літаках.

 

Вказується, що північну частину Тихого океану використовують вантажні судна, які ходять між Азією і Північною Америкою. Район також важливий для промислової риболовлі.

 

 

Нагадаємо, нещодавно шторм п’ятої категорії накрив Фіджі. Аерофотозйомка показала, що невеликий острів Кіа повністю зруйнований.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар