У Болгарії оберуть новий уряд
-1.4 C
Киев
18.01.2022
Новини світу

У Болгарії оберуть новий уряд

У Болгарії оберуть новий уряд

Парламент Болгарії у понеділок голосуватиме за новий уряд

Новий уряд Болгарії має намір провести судову реформу в країні та подолати корупцію.

 

Спікер парламенту Болгарії Нікола Мінчев скликав позачергове засідання для виборів нового прем’єр-міністра та затвердження уряду. Воно пройде у понеділок, 13 грудня. Про це у неділю, 12 грудня, повідомляє БГНЕС.

 

Порядок денний парламенту включає три питання — вибори прем’єр-міністра Болгарії, затвердження складу уряду та вибори уряду.

 

Для ухвалення рішення необхідні 50% плюс один голос від кількості присутніх у залі парламенту депутатів, за обов’язкової умови кворуму 121 особа.

 

Відомо, що нова антикорупційна партія «Продовжуємо зміни» (ПЗ), яка перемогла на третіх за рік парламентських виборах у Болгарії, сформувала урядову коаліцію із чотирьох партій. Це Болгарська соціалістична партія (колишня Болгарська комуністична партія), партія «Є такий народ» та ліберальний альянс «Демократична Болгарія».

 

Головний девіз уряду — «Нульова терпимість до корупції».

 

Чотирьохпартійний уряд керуватиме країною протягом чотирьох років. За цей термін має бути проведена реформа судової системи, проведено відчутний рух у боротьбі з корупцією, вирішено проблеми зростання цін на електроенергію та знайдено вихід із кризи, пов’язаної з пандемією коронавірусу.

 

Нагадаємо, у Болгарії пройшли вибори президента та дострокові вибори депутатів однопалатного парламенту — Народних зборів.

 

 

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар