5.1 C
Киев
28.03.2021
Новини України

У Борисполі намагалися вивезти препарати Pfizer на 2 млн гривень

У Борисполі намагалися вивезти препарати Pfizer на 2 млн гривень

Фото: facebook.com/KYIVcustomsUA У Борисполі намагалися вивезти медпрепарати Pfizer на 2 млн гривень

Іноземець намагався вивезти понад 150 тисяч таблеток препарату Лірика, який використовують для зняття симптомів «ломки» у людей з наркозалежністю.

В аеропорту Бориспіль затримали громадянина Кувейту, який намагався вивезти до Стамбулу дві валізи медичного препарату Лірика компанії Pfizer вартістю в 2 млн гривень. Про це повідомляє прес-служба Київської митниці в неділю, 7 лютого.

«Київська митниця у співпраці з СБУ та службою авіабезпеки міжнародного аеропорту «Бориспіль» попередили спробу незаконного переміщення через митний кордон України великої партії лікарських засобів, які при неконтрольованому вживанні стають справжнім наркотиком», — сказано в повідомленні.

«Складено протокол про порушення митних правил за ст. 471 Митного кодексу України. 151,2 тисячі таблеток препарату вилучено. За відкритою інформацією з мережі інтернет, вартість вилученої партії препарату — близько 2 млн гривень», — додали на митниці.

Остаточну вартість партії визначать пізніше.

Зазначимо, що препарат Лірика використовують для зняття симптомів «ломки» у людей з наркозалежністю.

Нагадаємо, що раніше в аеропорту Бориспіль виявили дві тонни контрабандних сигарет. Більш як 30 тисяч пачок сигарет Manchester прибули вантажем з ОАЕ без належного оформлення.

Також повідомлялося, що в аеропорту Бориспіль вилучили унікальні самородки бурштину. Житель Києва намагався вивезти прикраси з бурштину і самородки як сувеніри знайомим у Дубай.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар