У Британії маски будуть носити за бажанням
23 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

У Британії маски будуть носити за бажанням

У Британії маски будуть носити за бажанням

Фото: Newsweek Британія може забути про маски

Прем’єр-міністр Борис Джонсон готується послабити останні решту обмежень COVID-19 в Британії з 19 липня.

Носіння масок для обличчя в Британії стане особистим вибором, і дані, які визначать, чи можуть бути зняті обмеження на карантин у липні, виглядають «дуже позитивно», заявив міністр житлового будівництва Роберт Дженрік, повідомляє Sky News.

Дженрік сказав, що успіх британської програми вакцинації означає, що уряд «може подумати про те, як ми можемо повернутися в нормальність в максимально можливій мірі».

«Як і багато людей, я хочу позбутися від цих обмежень якомога швидше. Ми не хочемо, щоб вони були необхідні довше, ніж необхідно. Ми збираємося перейти в період, коли не буде юридичних обмежень — держава не буде вказувати вам, що робити, — але ви захочете проявити певну ступінь особистої відповідальності і судження. Тому різні люди дійдуть різних висновків за такими речами, як, наприклад, маски», — сказав він

За даними британських ЗМІ, прем’єр-міністр Борис Джонсон готується послабити останні обмеження COVID-19, що залишилися в країні, з 19 липня. Більше не буде зобов’язань носити маски для обличчя і дотримуватися соціальної дистанції.

За даними Sunday Times, необхідність сканувати QR-код перед входом в бар, ресторан або подібний заклад також залишиться в минулому після 19 липня.

Нагадаємо, що в Лондоні двоє невідомих чоловіків напали на головного лікаря країни Кріса Вітті в парку Святого Джеймса.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар