У Британії вперше в Європі 100 тисяч COVID-смертей
-4.1 C
Киев
09.03.2021
Новини світу

У Британії вперше в Європі 100 тисяч COVID-смертей

У Британії вперше в Європі 100 тисяч COVID-смертей

Британія першою в Європі підтвердила 100 тисяч смертей від коронавірусу

Великобританія подолала позначку першою в Європі, але після США, Бразилії, Індії та Мексики.

 

Великобританія першою в Європі подолала позначку в 100 тисяч смертей від коронавірусу. Про це повідомляє The Times у вівторок, 26 січня.

 

При цьому Британія — п’ята країна в світі, яка досягла цього показника, після США, Бразилії, Індії та Мексики. Зараз у Британії найвищий рівень смертності від коронавірусу на мільйон осіб серед усіх країн світу.

 

За тиждень, що закінчився 15 січня, Управління національної статистики зареєструвало 7 776 смертей, коли вірус був згаданий у свідоцтві про смерть, у результаті чого загальна кількість із початку пандемії склала 103 602 особи.

 

У той же час уряд використовує показник смертей, що сталися протягом 28 днів після позитивного тесту, який є трохи нижчим і становить 98 531.

 

Відзначимо, що в квітні 2020 року у Великобританії було зареєстровано понад 9 тисяч смертей від коронавірусу за два тижні, але не було інших тижнів, де кількість смертей перевищувала б 7 тисяч.

 

Нарешті, в дев’яти з десяти свідоцтв про смерть, у яких згадується коронавірус, COVID зареєстрований як причина смерті. Більшість смертей припадає на старші вікові групи — майже три чверті померлих від вірусу були старше 75 років. Кожна третя смерть припадала на жителів будинків для людей похилого віку.

 

Нагадаємо, що раніше в Британії 6,5 млн осіб отримали першу дозу COVID-вакцини. Прем’єр-міністр Борис Джонсон подякував «усім, хто зробив внесок у це значне досягнення».

 

Також повідомлялося, що в Британії лікарі закликали пріоритетно вакцинувати расові меншини. Етнічні меншини більше страждають від негативного впливу коронавірусу і рідше отримують вакцину, стурбовані медики.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар