У Британію прийшов новий штам коронавірусу
23.1 C
Киев
06.08.2021
Без рубрики

У Британію прийшов новий штам коронавірусу

У Британію прийшов новий штам коронавірусу

Фото: Getty У Британії знайшли штам лямбда

Всі випадки зараження британська влада пов’язує з поїздками за кордон. Зараз у країні проводять лабораторні випробування.

 

У Великій Британії виявили шість випадків зараження штамом коронавірусу з Південної Америки. Про це повідомляє служба громадської охорони здоров’я королівства 28 червня.

 

Всесвітня організація охорони здоров’я привласнила новій мутації вірусу найменування лямбда, на основі літер грецького алфавіту, відповідно до якого організація позначає штами COVID-19.

 

Всі випадки зараження британська влада пов’язує з поїздками за кордон. Зараз у країні проводять лабораторні випробування, щоб краще зрозуміти вплив мутацій на поведінку вірусу.

 

Лямбда-штам вперше виявили в Південній Америці, в тому числі в Чилі, Перу, Еквадорі і Аргентині. Передбачається, що лямбда володіє декількома мутаціями в шиповатому білку. Можливо, вони здатні вплинути на заразність вірусу, однак поки необхідні подальші дослідження.

 

Число хворих на коронавірусну інфекцію у Великій Британії на сьогодні перевищує чотири мільйони людей. Принаймні, одну дозу вакцини від COVID-19 отримали більш як 44 млн осіб.

 

Міністр закордонних справ Метт Генкок повідомляє, що 91 відсоток нових випадків у Британії складають зараження дельта-варіантом коронавірусу, який вперше виявили в Індії. Влада Великої Британії відзначала, що найчастіше заражаються молоді британці, які ще не встигли пройти вакцинацію.

 

В Україні також почали фіксувати зараження дельтою. Влада і вчені побоюються, що він може привести до серйозного спалаху, поширившись швидше, ніж у західних сусідів. Детально про дельту — в матеріалі «Злий» штам з Індії.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар