У Чехії режим НС продовжено на місяць
-0.3 C
Киев
23.01.2021
Новини світу

У Чехії режим НС продовжено на місяць

У Чехії режим НС продовжено на місяць

МОЗ республіки виступає за посилення карантину після Різдва

Термін поточного режиму закінчується 23 грудня. Також МОЗ республіки ініціює посилення карантину з 27 грудня.

 

Влада Чеської Республіки продовжила режим надзвичайної ситуації, введений 5 жовтня у зв’язку з погіршенням епідситуації через коронавірус і термін якого закінчується завтра, до 22 січня 2021 року. Про це у вівторок, 22 грудня, повідомив державний телеканал СT1.

 

Відзначається, що за відповідне рішення проголосували 55 зі 104 депутатів нижньої палати, проти — 29 парламентаріїв.

 

Крім того, в парламенті Чехії мають намір розглянути питання про оголошення в країні максимального, п’ятого, рівня епідеміологічної загрози через COVID-19. Глава МОЗ республіки Ян блатних виступив за посилення карантину з 27 грудня.

 

За словами міністра, необхідно ввести заборону на вихід людей з дому без крайньої необхідності, а також закрити підприємства надання побутових послуг населенню і більшість магазинів.

 

За останніми даними, кількість інфікованих у Чеській Республіці досягла 635 414 випадків, з них 541 012 закінчилися одужанням пацієнтів і 10 562 — смертю. Країна на 21 місці у світі і десятому в Європі за кількістю заражених.

 

Нагадаємо, раніше в Чехії почалося масове тестування жителів на антиген коронавірусу. Витрати на тестування взяли на себе медичні страхові компанії.

 

Главі МОЗ Чехії погрожують «через коронавірус»

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар