У Данії екс-міністр отримала термін за рішення щодо мігрантів
-2.1 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

У Данії екс-міністр отримала термін за рішення щодо мігрантів

У Данії екс-міністр отримала термін за рішення щодо мігрантів

Колишній міністр у справах імміграції та інтеграції Данії Інгер Стойберг

За вказівкою Інгер Стойберг було розлучено 23 пари, які звернулися до Данії за наданням притулку.

 

Верховний суд Данії визнав екс-міністра у справах імміграції та інтеграції Інгер Стойберг винною у посадовому правопорушенні та засудив її до двох місяців ув’язнення. Про це йдеться у рішенні суду, ухваленому в понеділок, 13 грудня.

 

Стойберг обіймала посаду міністра у справах імміграції та інтеграції з 2015 до 2019 року. За її вказівкою у 2016 році було розлучено 23 пари, які звернулися до Данії за наданням притулку, у яких дружини були неповнолітніми. У лютому 2016 року відомство під керівництвом Стойберг випустило відповідне розпорядження. Його суд вважає незаконним.

 

«Маю сказати, що я дуже, дуже здивована», — прокоментувала Стойберг винесений стосовно неї вирок.

 

Верховний суд, вирок якого не може бути оскаржено, розглядав справу Стойнберг з початку осені. Спочатку прокурори вимагали чотирьох місяців позбавлення волі для обвинуваченої. Адвокати екс-міністра наполягали, що її рішення були єдиним способом боротьби із примусовими шлюбами, у які змушували вступати неповнолітніх дівчат.

 

Позбавлення волі або «електронні кайдани» дружини

 

Чи доведеться екс-міністрові вирушити до в’язниці, поки що не ясно. У Данії частину вироків про позбавлення волі терміном до півроку за дотримання низки умов дозволяють замінити зобов’язання носити «електронні кайдани» . Захист Стойберг поки що не прокоментував таку можливість.

 

Джерело: Російська служба DW

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар