У ДПС заявили про готовність законопроекту для ФОП
3.9 C
Киев
24.01.2021
Новини України

У ДПС заявили про готовність законопроекту для ФОП

У ДПС заявили про готовність законопроекту для ФОП

Компромісний законопроект був напрацьований минулих вихідних

У документ законодавчі зміни вносилися відповідно до вимог протестувальників-представників бізнесу.

 

Компромісний законопроект, який відповідає вимогам українських підприємців-протестувальників, напрацьовано, і тепер слово за ФОПами та парламентом. Про це у п’ятницю, 18 грудня, повідомив глава Державної податкової служби Олексій Любченко в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера.

 

«Зовсім недавно, минулих вихідних, був напрацьований законопроект, який повністю влаштовує керівників акцій, які були ними на той момент — Доротича, Орлова… І ми знайшли повний компроміс, навіть як податкова служба», — зазначив глава ДПС.

 

При цьому Любченко підкреслив, що в документ законодавчі зміни вносилися відповідно до вимог протестувальників-представників бізнесу.

 

«Ми знайшли компроміс, відпрацювали законопроект, зараз м’яч на боці ФОП і парламенту. Я не хочу, щоб податкова служба втягувалася в політичні процеси і формувала політику», — заявив він.

 

Як повідомлялося, глава Офісу президента Андрій Єрмак провів нараду із представниками мікробізнесу зі створення координаційної ради, покликаної розробити законодавчі зміни для комплексного вирішення проблем ФОПів.

 

Нагадаємо, напередодні в акції протесту SaveФоп на Майдані Незалежності взяли участь близько 300 осіб. Протестувальники розгорнули польову кухню.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар