1.3 C
Киев
29.12.2020
Новини світу

У двох країнах виявлені обидва поширених штами COVID-19

У двох країнах виявлені обидва поширених штами COVID-19

Усього в Японії 15 осіб заразилися мутованим COVID-19

В Японії підтвердили сім нових випадків зараження мутованим коронавірусом, тоді як у Фінляндії — троє.

В Японії і Фінляндії виявили випадки і «британського», і «південноафриканського» типів коронавірусу. Про це в понеділок, 28 грудня, повідомили ЗМІ.

Так, за даними телеканалу NHK, 30-річна жінка, яка приїхала з ПАР, здала позитивний тест на COVID-19. Дослідження біоматеріалів показало, що пацієнтка інфікована штамом коронавірусу, який поширений в ПАР. Це перший такий випадок на території Японії.

Крім того, ще у шести японців аналізи підтвердили наявність «британської» варіації інфекції. Таким чином, за даними влади, всього в Японії 15 осіб заразилися мутованим COVID-19.

У свою чергу в Фінляндії, як повідомило видання DW, виявили два випадки зараження тим новим типом коронавірусу, який вперше виявили в Британії. Ще один випадок — інфікування «південноафриканською» варіацією інфекції.

При цьому не повідомляється, чи їздили фінські заражені до Британії або ПАР.

Як повідомлялося, одинадцять випадків «британської» варіації коронавірусу зафіксовано в Нідерландах. Більша частина хворих не відвідувала Великобританію, однак може бути зв’язок між цими інфікованими всередині країни.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар