У фракції "Слуга народу" – полярні думки і дискусія щодо президентського законопроєкту про КСУ, – Гетманцев
17.6 C
Киев
28.09.2022
Політика

У фракції «Слуга народу» – полярні думки і дискусія щодо президентського законопроєкту про КСУ, – Гетманцев

У фракції "Слуга народу" – полярні думки і дискусія щодо президентського законопроєкту про КСУ, – Гетманцев

Данило Гетманцев
Фото з відкритих джерел

Парламентар підтвердив, що у монобільшості немає одностайності щодо ініціативи очільника держави

У фракції «Слуга народу» полярні, протилежні думки і дискусія щодо президентського законопроєкту про припинення повноважень суддів Конституційного суду України.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України від партії «Слуга народу», голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Парламентар зауважив, що наразі немає інформації стосовно того, чи буде присутній на засіданні фракції «Слуга народу» у понеділок президент України Володимир Зеленський. Данило Гетманцев зазначив, що у фракції є різні думки стосовно президентського законопроєкту про припинення повноважень суддів Конституційного суду України.

«Ми переписуємося у чатах, ми спілкуємося. Є полярні, протилежні думки. Є спір, є дискусія, і це правильно, бо, дійсно, рішення є неоднозначним, це очевидні речі. Дійсно, ми з вами тільки що обговорювали підстави для його ухвалення. Ми говорили про те, що у Конституції це не прописано, з одного боку, а з іншого боку, є такі патові ситуації, хтось в країні повинен брати на себе відповідальність. Тому ми будемо визначатися внаслідок консультацій. У тому числі і насамперед – із президентом», – сказав Данило Гетманцев.

Нагадаємо, 29 жовтня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт, згідно з яким повинні припинитися повноваження всіх суддів Конституційного суду України. За словами президента, рішення КСУ про неконституційність кримінальної відповідальності за недостовірне декларування «нікчемне» і ухвалене в умовах реального конфлікту інтересів.

Натомість голова Конституційного суду України Олександр Тупицький вважає законопроєкт президента Володимира Зеленського щодо перезавантаження КСУ конституційним переворотом.

Источник

Залишити коментар