18.4 C
Киев
17.05.2021
Новини світу

У Франції хворі на COVID-19 займають половину місць у реанімаціях

У Франції хворі на COVID-19 займають половину місць у реанімаціях

Фото: Getty Images У Франції половину місць в реанімаціях займають інфіковані коронавірусом

У країні зафіксовано найвищий рівень летальних випадків з квітня, коли був попередній спалах коронавірусу.

У Франції зростає кількість хворих на коронавірус, які потрапляють в реанімацію. Про це повідомляє Le Figaro в середу, 28 жовтня.

Станом на вівторок 2909 пацієнтів з Covid-19 були госпіталізовані в реанімацію, проти 2761 напередодні. Поточна потужність відділень інтенсивної терапії, які приймають не тільки пацієнтів з коронавірусом, становить близько 5800 ліжок. Таким чином половина ліжок, доступних зараз у Франції, зайнята важкими випадками коронавірусу.

Крім того, кількість смертей в лікарнях, пов’язаних з Covid-19, зросла до 292 в день, загальна кількість загиблих перевищила 35 000 з початку епідемії. Також в будинках для людей похилого віку та соціальних медичних установах підтверджені 235 випадків смерті, в результаті чого загальна кількість смертей за добу склала 527, що є найвищим показником з квітня.

Нарешті, загальна кількість госпіталізацій також продовжує зростати. 18 955 пацієнтів з Covid-19 перебувають в лікарні у вівторок проти 17761 напередодні.

Раніше у Франції виявили понад 52 тисячі випадків COVID за день. При цьому вчені заявили, що епідемія COVID у Франції вдвічі гірша від офіційних цифр — за день хворіють понад 100 тисяч французів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар