У Франції противники 5G підпалили вишку: 1,5 млн людей залишилися без зв'язку
-3.9 C
Киев
09.03.2021
Новини світу

У Франції противники 5G підпалили вишку: 1,5 млн людей залишилися без зв’язку

У Франції противники 5G підпалили вишку: 1,5 млн людей залишилися без зв'язку

Фото: techradar.com У Франції противники 5G підпалили вишку

Палаючу 230-метрову вишку гасили кілька пожежних бригад. Противники 5G назвали підпал операцією «за шум вітру і спів птахів».

У Ліможі, Франція, близько 1,5 млн жителів передмість тимчасово залишилися без зв’язку, радіо і телебачення через підпал вишки 5G. Про це повідомляє Le Figaro в суботу, 16 січня.

Невідомі підпалили 230-метрову вишку ввечері 11 січня. Пожежу гасили кілька пожежних бригад. Без послуг залишилися близько 1,5 мільйона користувачів радіо, телебачення та мобільного оператора Orange.

У місцеве видання Le Populaire du Centre незабаром прийшов лист електронною поштою від групи, що називає себе Комітетом за скасування 5G і його світу. Автори листа заявили, що бачать в технології загрозу і будуть воювати з нею доступними способами. Вони назвали руйнування вишки операцією «за шум вітру і спів птахів». Раніше про таку групу не чули.

У свою чергу прокуратура Ліможа пояснила, що підпалена вишка насправді не використовувалася для зв’язку 5G. За фактом підпалу відкрили провадження про «заподіяння матеріальних збитків небезпечним способом», а оператори TDF і Orange збираються судитися з хуліганами.

Нарешті, відповідальний за інфраструктуру каже, що для усунення шкоди потрібна «величезна робота», а послуги для клієнтів у повному обсязі відновлять не раніше середини наступного тижня.

Нагадаємо, що в ЄС фіксують масові атаки на вежі 5G. Напади пов’язують з конспірологічними теоріями про нібито зв’язки коронавірусу і систем 5G з планами якихось таємних сил чипувати все населення Землі.

Що гальмує запуск 5G в Україні та світі

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар