-10.8 C
Киев
07.02.2021
Новини світу

У Франції зростає кількість вбивств

У Франції зростає кількість вбивств

У Франції за два десятиліття кількість вбивств зросла більш ніж на 90%

У світі з’явилася тенденція повернення до фізичного насильства, проте цю тенденцію або ігнорують, або значимість її недооцінюють, вважає експерт.

За останні 20 років кількість вбивств у Франції збільшилася на 91% і досягла безпрецедентного для країни рівня. Про це в понеділок, 1 лютого, пише газета Le Figaro з посиланням на дані МВС країни.

Так, згідно з даними поліції, в минулому році в країні було зареєстровано 4472 вбивства, що є збільшенням даного показника на 91% за останні 20 років. Так, у 2000 році було зареєстровано 2338 вбивств.

Кількість спроб вбивства, зроблених у зв’язку з вчиненням крадіжок, в 2020 році зросла на 19,3% в порівнянні з минулим роком, а вчинених за аналогічних обставин вбивств — на 17,1%.

Збільшився показник вбивств і при зведенні рахунків між злочинцями (14,3%). При цьому кількість загиблих при побитті зменшилася на 7,3%. В цілому, кількість вбивств у Франції постійно зростає з 2013 року, випливає з даних МВС.

Французький кримінолог професор Ален Боер визнав в інтерв’ю Le Figaro, що частково в 2015-2016 роках зростання кількості вбивств було пов’язане зі здійсненими у Франції терактами, в ході яких загинули сотні людей. Водночас він наголосив, що «після того, як завершилася низка великих терактів, подібних до тих, що сталися в Ніцці і Парижі, крива вбивств в країні аж ніяк не пішла вниз, число жертв лише зросло».

Причин такої ситуації багато, включаючи соціальну і санітарну кризи, а також вплив на суспільство різних закликів до вбивств у Мережі.

«У світі виникла сильна тенденція повернення до фізичного насильства, особливо на Заході. Однак цю тенденцію або ігнорують, або значимість її недооцінюють», — зазначив він.

Нагадаємо, у Франції затриманим за побиття підлітка з України Юрія в Парижі висунули звинувачення.

Раніше в Криму житель міста Бахчисарай задушив маленьку дочку через плач. При цьому чоловік придумав версію про те, що дитина нібито отруїлася чадним газом від несправного пічного опалення.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар