У ЄС пропонують пустити вакцинованих туристів
14.7 C
Киев
12.05.2021
Новини світу

У ЄС пропонують пустити вакцинованих туристів

У ЄС пропонують пустити вакцинованих туристів

Вакцинація відкриє туризм

Дозвіл можуть поширити також на вакцини, які остаточно пройшли процес сертифікації ВООЗ для застосування в екстрених ситуаціях.

 

Єврокомісія запропонувала державам-членам ЄС послабити дійсні обмеження на в’їзд в ЄС для поїздок несуттєвого характеру, перш за все мова йде про туризм, при цьому треба враховувати прогрес в кампаніях вакцинації та розвиток епідеміологічної ситуації у всьому світі.

 

«Комісія пропонує дозволити в’їзд в ЄС з несуттєвих причин не тільки для всіх осіб, що прибувають із країн з хорошою епідеміологічною ситуацією, а й для всіх осіб, які отримали останню рекомендовану дозу вакцини, яку дозволили в ЄС», — ідеться в повідомленні, яке оприлюднила Європейська комісія 3 травня.

 

Дозвіл можуть поширити також на вакцини, які остаточно пройшли процес сертифікації ВООЗ для застосування в екстрених ситуаціях.

 

Держави-члени можуть дозволити в’їзд в ЄС тим особам, які отримали щонайменше за 14 днів до прибуття, рекомендовану дозу вакцини, яку схвалили в ЄС.

 

 

 

Діти, яких не включають у процес вакцинації, повинні мати можливість подорожувати зі своїми вакцинованими батьками, якщо у них буде негативний результат ПЛР-тесту на COVID-19, який мають зробити не раніше ніж за 72 години до прибуття на місце, яке обрали для відвідування.

 

Крім того, Комісія пропонує підвищити, відповідно до розвитку епідеміологічної ситуації в ЄС, поріг, який пов’язують із кількістю нових випадків COVID-19 і використовують для визначення списку країн, з яких можуть бути дозволені всі поїздки.

 

Пропозиція полягає в тому, щоб збільшити порогове значення 14-денного сукупного показника повідомлень про випадки захворювання на COVID-19 з 25 до 100. Водночас ця цифра значно нижча за поточний середній показник в ЄС, який становить більше 420.

 

Нагадаємо, що Європейська комісія закликає всі держави-члени ЄС з урахуванням боротьби з пандемією COVID-19 надалі перевіряти стічні води на коронавірус.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар