У ЄС затвердили санкції проти ПВК Вагнера
-2.1 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

У ЄС затвердили санкції проти ПВК Вагнера

У ЄС затвердили санкції проти ПВК Вагнера

Фото: novayagazeta.ru Усі, хто опинився під санкціями — з РФ

Під санкції, крім членів, власне, приватної військової компанії, потрапили ще кілька фізичних і юридичних осіб.

 

Посли країн Європейського Союзу затвердили санкції проти членів російської військової компанії Вагнера. Про це повідомив брюссельський кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк.

 

«Посли ЄС сьогодні вирішили дати зелене світло санкціям проти групи Вагнера. ЄС також додасть трьох осіб, пов’язаних із групою, у свій режим із санкціями за права людини, одну особу — до списку по Лівії, трьох — до свого списку по Україні, і двох фізичних осіб і трьох юридичних осіб у свій список до Сирії», — написав він у Twitter.

 

Йозвяк додав, що особи, про яких йдеться — усі вони з Росії.

 

Нагадаємо, про те, що Європа планує санкції проти ПВК Вагнера, стало відомо 15 листопада. Рішення ухвалено за підсумками обговорення міністрами ситуації, що склалася в Малі. Заходи стосуватимуться як самої компанії, так і тих, хто з нею співпрацює.

 

До цього повідомлялося, що влада Малі найняла ПВК Вагнера через відхід Франції. «Нова ситуація, що складається у зв’язку із завершенням операції Бархан, змусила нас шукати шляхи й засоби, щоб ефективніше забезпечувати безпеку самостійно або спільно з іншими партнерами», — заявив із трибуни Генасамблеї ООН прем’єр-міністр Малі Кокалла Майга.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар