18.4 C
Киев
17.05.2021
Новини світу

У Європі провели масштабну операцію проти торговців дітьми

У Європі провели масштабну операцію проти торговців дітьми

Фото: АР (архивное фото) Європол провів операцію в першій половині жовтня

Операція проводилася в першій половині жовтня спільно з правоохоронцями Великобританії, Португалії й Іспанії.

 

У кількох країнах Європи пройшла поліцейська операція проти торгівлі дітьми, в результаті якої затримано 388 підозрюваних. Виявлено 249 потенційних жертв, з них не менше 61 — неповнолітні, повідомляє Європол у середу, 4 листопада.

 

 

 

Зазначено, що операція проводилася 5-11 жовтня спільно з правоохоронцями Великобританії, Португалії й Іспанії за підтримки Європейського агентства з охорони зовнішніх кордонів (Frontex) і кількох інших держав.

 

Вона була спрямована проти організованих банд, які займалися торгівлею дітьми з метою сексуального насильства, використання їх у якості робочої сили або для жебракування. Крім того, за даними Європолу, діти використовувалися злочинцями для контрабанди.

 

Як зазначає відомство, всередині ЄС торгівля дітьми здійснюється, як правило, за допомогою їхніх родичів. Злочинні банди, які орудують цим, діють у багатьох країнах і передають дітей по системі ротації. Серед їхніх жертв часто виявляються неповнолітні біженці з неєвропейських країн.

 

Раніше уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла про скандал із сурогатним материнством в Україні.

 

Як повідомлялося, київська клініка поширила в соцмережах ролик з 46 дітьми, народженими сурогатними матерями для іноземців, які не змогли приїхати за ними.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар