У Житомирі "Слуги народу" шукають шляхи як не визнати результати виборів
31.9 C
Киев
23.06.2021
Політика

У Житомирі «Слуги народу» шукають шляхи як не визнати результати виборів

У Житомирі "Слуги народу" шукають шляхи як не визнати результати виборів

В Україні понад 91% дільничних виборчих комісій підрахували голоси
Фото з відкритих джерел

У Житомирі представники виборчого штабу «Слуга народу» безпідставно хочуть скасувати  результати виборів на  дільниці № 181367. Позов до Житомирського окружного адміністративного суду подав кандидат у депутати до Житомирської міської ради від партії «Слуга народу» Юрій Опанащук, повідомляє сайт «Пропозиції».  Однак його мотивація, на думку представників партії, виглядає щонайменше дивною, якщо не сказати незаконною.

«У позові кандидат у  депутати  говорить, що на  дільниці  № 181367 були грубі порушення. Але жодного акта про порушення саме на цій дільниці складено не було. Згідно із законом, будь-які порушення повинні спочатку відображатися в актах, тільки тоді є підстави звертатись до суду для визнання виборів недійсними», – кажуть у штабі партії «Пропозиція».

На цій виборчій дільниці перемагають представники  «Пропозиції» – подружжя Онопрієнків. Вони вже понад 10 років працюють у цьому мікрорайоні і  мають величезну підтримку серед місцевого населення.

«Ймовірно тому наші конкуренти  хочуть скасувати результати виборів та затягнути виборчий процес, що понесе за собою затримку в роботі нового складу депутатського корпусу та життєдіяльності міста Житомира загалом», – кажуть у  «Пропозиції».

Там наголосили, що «дивним» виглядає  те, що кандидат від «слуг» Юрій Опанащук позивається до Житомирської міської ТВК,  де головою є представниця партії «Слуга народу»  Оксана Пліс. А ще більше дивує  збіг обставин, що суддя Житомирського окружного адміністративного суду Володимир Липа, який розглядатиме справу, кажуть, є громадянським чоловіком кандидатки у депутати до Житомирської міської ради від «Слуги народу» Наталії Савіної.

«Команда партії «Пропозиція» виступає за чесні та справедливі вибори у Житомирі. Втім, ми акцентуємо увагу на тому, що це має відбуватися відкрито та незаангажовано. А коли справу в суді розглядає чоловік кандидатки в депутати від «Слуги народу», ми не впевнені в об’єктивності та чесності прийняття ним рішень», – наголошують представники партії «Пропозиція».

Источник

Залишити коментар