У Кабміні розповіли про характеристики першого платного автобану
-2.5 C
Киев
18.01.2022
Новини України

У Кабміні розповіли про характеристики першого платного автобану

У Кабміні розповіли про характеристики першого платного автобану

Фото: autocentre.ua Будівництво автобану розпочнеться наступного року

Будівництво дороги Краківець — Броди — Рівне розпочнеться наступного року. Очікується, що час проїзду маршруту скоротиться з 4 годин 20 хвилин до 2,5 годин.

В Україні розпочинається реалізація державно-приватного проекту з будівництва автобану за маршрутом Краковець — Броди — Рівне завдовжки близько 280 км. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Це буде перший платний автобан України. У Кабміні 7 грудня відбулася нарада, присвячена цьому питанню.

«Будівництво концесійного автобану — один із найочікуваніших проектів для країни. Відсутність таких доріг протягом 30 років — це «економічний злочин» проти держави Україна. Краковець — Броди — Рівне має стати першим проектом державно-приватного партнерства у сфері будівництва та експлуатації доріг. Повинні якнайшвидше розпочати його реалізацію», — наголосив глава уряду Денис Шмигаль.

У свою чергу, міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що за маршрутом проекту завершено збір інформації, зроблено виміри інтенсивності руху та розроблено три варіанти проходження траси.

У ході обговорення було представлено основні параметри проекту Краковець — Броди — Рівне. Протяжність дороги становитиме близько 280 кілометрів, а час проїзду маршруту за прогнозом зменшиться з 4 годин 20 хвилин до 2,5 годин.

Реалізація проекту передбачена у три етапи. Перші роботи мають розпочатися наступного року.

Раніше Шмигаль повідомляв, що в Україні можуть збудувати п’ять автобанів шляхом державно-приватного партнерства.

Нагадаємо, Україна витратить на дороги 240 мільярдів гривень за три роки. Цю суму видатків заклали у Бюджетній декларації на дорожню інфраструктуру.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар