У Каліфорнії рекомендують зупинити вакцинацію препаратом Moderna
-4.8 C
Киев
09.03.2021
Новини світу

У Каліфорнії рекомендують зупинити вакцинацію препаратом Moderna

У Каліфорнії рекомендують зупинити вакцинацію препаратом Moderna

У Каліфорнії рекомендували призупинити використання вакцини Moderna

Причиною стали часті випадки алергії, за цим фактом розпочато розслідування. Постачальникам рекомендували використовувати інші препарати.

В американському штаті Каліфорнія через окремі випадки алергії місцева влада хоче призупинити використання вакцини від коронавируса компанії Moderna. Про це в понеділок, 18 січня, повідомляє сайт abc7.com.

 

Відзначається, що поки йдеться про рекомендацію зупинити поширення конкретної партії, яка поставлялася до Каліфорнії з 5 по 12 січня — понад 330 тисяч доз були розподілені між 287 постачальниками.

 

Зокрема, в одній із клінік зафіксували близько 10 випадків алергії протягом 24 години після вакцинації. При цьому не уточнюється, які саме алергічні реакції спостерігалися у пацієнтів, а також в якій лікарні ставили ці щеплення.

 

«Виходячи з крайньої обережності… ми рекомендуємо, щоб постачальники використовували інші доступні запаси вакцин і призупинили введення вакцин Moderna з партії 041L20A», — заявила епідеміолог Еріка Пан.

 

За її словами, припинити застосування вакцин Moderna слід до завершення розслідування.

 

Нагадаємо, в грудні в США вперше виявили алергічну реакцію після щеплення вакциною Moderna. Тоді постраждав чоловік, у якого була серйозна алергія на молюсків.

 

Раніше в Moderna заявили про 94% ефективності своєї вакцини. У дослідженні взяли участь понад 30 тисяч осіб.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар