0.2 C
Киев
18.12.2020
Новини світу

У Камбоджі виявили перші випадки зараження COVID-19

У Камбоджі виявили перші випадки зараження COVID-19

У Камбоджі виявили перші випадки зараження коронавірусом на території країни

Це перші випадки зараження коронавірусом на території країни, раніше в королівстві реєструвалися тільки так звані привезені випадки зараження.

 

У Камбоджі виявили перші 14 випадків зараження коронавірусом. Про це повідомив прем’єр-міністр уряду країни Хун Сіна в понеділок, 30 листопада, повідомляє агентство Синьхуа.

 

Відзначимо, що це перші випадки зараження коронавірусом на території країни, раніше в королівстві реєструвалися тільки так звані привезені випадки зараження.

 

«Перші випадки інфікування коронавірусом на території Камбоджі були виявлені в столиці країни, Пномпені, і в північно-західній провінції Сиємреап. Зараз внаслідок проведення в цих регіонах за останню добу 2 248 тестів на COVID-19 кількість виявлених заражених досягла 14», — сказав голова правління.

 

Хун Сіна зазначив, що всі, хто контактував з інфікованими, повинні пройти 14-денний карантин вдома або в карантинних центрах.

 

Він уповноважив місцеву владу вживати негайних заходів для боротьби з поширенням COVID-19 у країні.

 

«Це буде катастрофою для Камбоджі, якщо ми не стримаємо коронавірус своєчасно», — підкреслив Хун Сіна.

 

Раніше повідомлялося, що Велика Британія збирається в найближчі кілька днів зареєструвати вакцину від коронавірусу і вже 7 грудня розпочати вакцинацію.

ЗМІ також дізналися, що авіакомпанія United Airlines почала доставляти вакцину Pfizer від коронавірусу на склади в США і Європі.

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар