28.03.2021
Новини світу

У КНДР прокоментували останні запуски ракет

У КНДР прокоментували останні запуски ракет

Фото: Getty Images Північна Корея продовжить нарощувати свою військову міць

Нова американська адміністрація неправильно почала вибудовувати співпрацю з КНДР, заявили у Пхеньяні.

 

Випробування балістичних ракет, випущених у бік Японського моря, були проведені у відповідь на спільні військові навчання США і Південної Кореї. Про це в суботу, 27 березня, повідомило Центральне телеграфне агентство Кореї з посиланням на секретаря ЦК Трудової партії КНДР Лі Бьон Чхоль.

 

«Проведений цього разу випробувальний запуск тактичної керованої ракети нового типу є дією, основаною на праві на самооборону суверенної держави», — зазначено в повідомленні.

 

Як заявив Чхоль, на тлі «безперервних небезпечних військових навчань США і Південної Кореї» Пхеньяну довелося «зібрати військову силу для надійного захисту безпеки держави».

 

Також секретар ЦК зазначив, що політика президента США Джо Байдена щодо Північної Кореї є «войовничою» і що нова адміністрація неправильно почала вибудовувати співпрацю з КНДР.

 

Нарешті, у Пхеньяні попередили, що продовжать нарощувати свою військову міць.

 

Нагадаємо, у четвер Північна Корея вперше за рік провела запуск ракет — випустила дві балістичні ракети, одна з яких впала у Японське море.

 

Як з’ясувалося, КНДР запустила ракети, які раніше ніколи не випробовувалися. Імовірно, йдеться про модернізовану версію північнокорейської KN-23, змодельовану за зразком російської мобільної балістичної ракети Іскандер.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар