-12.4 C
Киев
20.02.2021
Новини світу

У Конго півтисячі випадків чуми

У Конго півтисячі випадків чуми

Середній вік інфікованих — 13 років

У регіоні знову почали фіксувати бубонну чуму. Також були виявлені п’ять випадків легеневої чуми.

 

За останні три місяці на північному сході Демократичної Республіки Конго (ДРК) зареєстровано більше 500 випадків захворювання на чуму. Про це в п’ятницю, 19 лютого, повідомило агентство L’Agence France-Presse з посиланням на місцеву владу.

 

«На цей час у нас виявлено близько 520 випадків чуми, 31 особа померла від захворювання. Є випадки бубонної чуми, яка знову з’явилася в регіоні. Виявлено п’ять випадків легеневої чуми», — заявив міністр охорони здоров’я уряду провінції Ітурі Патрік Карамура.

 

За даними фахівців, перші випадки захворювання на чуму були зареєстровані в Ітурі в середині листопада минулого року. Середній вік інфікованих становить 13 років, зазначила епідеміолог Енн Лаудізойт із неурядової організації EcoHealth Alliance. Для північно-східних районів ДРК чума є ендемічним захворюванням.

 

Нагадаємо, у минулому році в Монголії було зафіксовано більше 20 випадків зараження бубонною чумою, три з них закінчилися смертю.

 

Також у минулому році в Каліфорнії вперше за п’ять років виявили випадок чуми. Житель округу Ельдорадо міг заразитися після укусу блохи, коли вигулював собаку на березі однієї з місцевих річок.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар