У Кремлі не чекають зрушень у відносинах зі США
20.5 C
Киев
23.06.2021
Новини світу

У Кремлі не чекають зрушень у відносинах зі США

У Кремлі не чекають зрушень у відносинах зі США

Фото: Getty Images Перша зустріч Байдена і Путіна відбудеться 16 червня

У Путіна закликали не завищувати очікування від майбутньої зустрічі президентів Росії і США 16 червня.

У Кремлі закликали не завищувати очікування від зустрічі президентів РФ і США Володимира Путіна і Джо Байдена, хоча саму зустріч назвали «дуже і дуже важливою». Про майбутній саміт, який відбудеться 16 червня в Женеві, розповів прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, пише ТАСС.

«Впадати в якісь завищені очікування було б неправильно», — сказав він.

«Наскільки великий потенціал наших розбіжностей і навіть конфліктних якихось моментів у наших двосторонніх відносинах, що очікувати якихось зрушень в досягненні розуміння не доводиться. Але іноді погоджуватися в тому, що ми не погоджуємося, теж корисно», — зазначив Пєсков.

У зв’язку з цим він зазначив, що президенти отримають можливість обговорити на зустрічі весь комплекс питань і розбіжностей, який стоїть на порядку денному.

«Кожен з них підніме ті теми, які він вважає першочерговими для своєї країни. І в будь-якому випадку навіть якийсь початок діалогу на вищому рівні — незважаючи на жалюгідний стан двосторонніх відносин — це дуже позитивний крок», — упевнений Пєсков.

Умовою для поліпшення відносин між країнами він назвав взаємну повагу і врахування інтересів один одного.

«І якісь спроби диктату або менторства приречені на провал, а головне, що вони зірвуть боязку динаміку до встановлення хоч якогось діалогу», — підсумував Пєсков.

Напередодні Білий дім опублікував графік поїздки Байдена в Європу. Вона розпочнеться 10 червня і закінчиться після зустрічі з Путіним 16-го.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар