У Латинській Америці більше мільйона COVID-смертей
23.7 C
Киев
25.06.2021
Новини світу

У Латинській Америці більше мільйона COVID-смертей

У Латинській Америці більше мільйона COVID-смертей

Похорон померлого від коронавірусу в Бразилії

У країнах регіону — найвищий рівень смертності на душу населення. Люди не можуть дозволити собі дотримуватися карантину.

У Латинській Америці і Карибському басейні з початку пандемії коронавірусу померли понад один мільйон осіб. У регіонах проживає всього 8,4% світового населення, пише Reuters.

У травні 31% випадків смерті від COVID-19 в світі припав на Латинську Америку і Карибський басейн. Це найвищий рівень смертності на душу населення.

В інших частинах планети кількість нових інфікувань зменшується, проте в цій частині світу фіксуються нові спалахи COVID-19. Через низький рівень життя громадяни цих країн не можуть собі дозволити сидіти вдома на карантині і змушені працювати.

Також ситуація ускладнюється тим, що деякі глави держав применшують небезпеку захворювання, помилково вважаючи, що «тропічна спека нейтралізує вірус».

МВФ представив план закінчення пандемії COVID-19

До цього стало відомо, що бідним країнам обіцяють мільярди доз COVID-вакцин. Зараз 80% з першого млрд доступних доз вакцин були розподілені між людьми з багатьох країн. Тоді як в бідні країни потрапили ледь трохи більше 1%.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар