У Латвії оголосили надзвичайну ситуацію через COVID
22.9 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

У Латвії оголосили надзвичайну ситуацію через COVID

У Латвії оголосили надзвичайну ситуацію через COVID

Фото: Gorod.lv За порушення встановлених правил громадян каратимуть штрафами в розмірі до € 2 тис.

У країні закриваються всі бари, нічні клуби, катки, аквапарки, дитячі кімнати в торгово-розважальних центрах.

 

Влада Латвії з 9 листопада до 6 грудня ввела надзвичайну ситуацію для стримування епідемії коронавірусу. Про це в п’ятницю, 6 листопада, повідомило видання Європейська правда.

 

 

 

На цей період забороняються всі масові заходи в приміщеннях. На приватних заходах дозволено збиратися не більше 10 осіб і не більше двох домогосподарств.

 

Закриваються всі бари, нічні клуби, катки, аквапарки, дитячі кімнати в торгово-розважальних центрах.

 

У ТРЦ закриються більшість магазинів, крім продуктових, які торгують гігієнічними, господарськими товарами і зоотоварами, а також аптек, оптик, книгарень і кіосків преси.

 

Закриваються салони краси і тату-салони, перукарні зможуть працювати за попереднім записом. Ресторани і бари зможуть продавати їжу тільки на виніс — за винятком тих, що забезпечують харчування в аеропорту і на робочих місцях.

 

Дитсадки залишаться відкритими. Школярі 1-6 класів продовжать навчання в класах, інші учні й студенти вишів перейдуть на дистанційне навчання, крім деяких практичних занять. При цьому дозволені індивідуальні заняття з майстрами або репетиторами.

 

Виставкові центри, заклади культури, спортзали і релігійні установи повинні бути закриті з 20:00 до 06:00. При цьому в музеях і виставкових центрах забороняються культурні заходи й екскурсії для груп, якщо це не члени одного домогосподарства.

 

У спортзалах може одночасно знаходитися не більше відвідувачів, ніж на 50% їхньої місткості. Спортивні заходи і змагання забороняються, крім вищого професійного спорту. Вони мають проходити без глядачів.

 

За порушення встановлених правил громадян каратимуть штрафами в розмірі до € 2 тис, юридичних осіб — до € 5 тис.

 

Як повідомлялося, уряд Латвії підтримав розроблений Мін’юстом законопроект, згідно з яким передбачено штраф до 50 євро за неносіння захисної маски в публічних місцях.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар