У Мадриді протестували поліцейські
-1.4 C
Киев
18.01.2022
Новини світу

У Мадриді протестували поліцейські

У Мадриді протестували поліцейські

Протест у Мадриді

Поліцію хочуть зобов’язати використати менш шкідливі матеріали під час проведення акцій протесту.

Тисячі іспанських поліцейських пройшли маршем у Мадриді у суботу на знак протесту проти запропонованої реформи закону про безпеку, пише агентство Reuters.

Політики трьох основних консервативних партій Іспанії приєдналися до поліцейських. Вони виступили проти запропонованих змін до Закону про безпеку громадян.

Закон дозволяє владі штрафувати засоби масової інформації за розповсюдження несанкціонованих зображень поліції, суворо обмежує демонстрації та накладає великі штрафи для правопорушників.

Лівий уряд Іспанії запропонував змінити закон, у тому числі більше не класифікувати фотографування або здійснення поліцейських записів під час демонстрацій як серйозний злочин.

Згідно зі змінами, поліція також має використовувати менш шкідливі матеріали при проведенні акцій протесту. Минулого тижня на півдні Іспанії поліція за допомогою гумових куль розганяла протест металургів.

Термін утримання під вартою підозрюваних, затриманих під час протестів, буде скорочено з шести до двох годин, а штрафи будуть пропорційні до заробітку порушників.

Організатори заявили, що в демонстрації в Мадриді взяли участь 150 тисяч людей, проте уряд назвав цифру 20 тисяч осіб.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар