У Маріуполі "Блок Вадима Бойченка" віддає "Слугам народу" відсотки, яких їм не вистачає
24.9 C
Киев
25.07.2021
Без рубрики

У Маріуполі «Блок Вадима Бойченка» віддає «Слугам народу» відсотки, яких їм не вистачає

У Маріуполі "Блок Вадима Бойченка" віддає "Слугам народу" відсотки, яких їм не вистачає


Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Представники «Опозиційної платформи — За життя» у виборчих комісіях Маріуполя, звіривши початкові дані протоколів з мокрими печатками від дільничних виборчих комісій з результатами, встановленими районними виборчими комісіями, визначили, що члени комісій майже на кожній із ділянок «перекинули» частину голосів «Блоку Вадима Бойченка» партії  «Слуга Народу», яку в Маріуполі очолює найближча соратниця і перший заступник чинного мера Бойченко – Ксенія Сухова. Про це повідомила пресслужба ОПЗЖ.

«На руках у наших спостерігачів також є підсумковий протокол, який Територіальна виборча комісія збиралася передавати у ЦВК з встановленими результатами виборів у Маріуполі.  Згідно з протоколом, дільничним виборчим комісіям було видано на 341 бюлетень більше, ніж їх було надруковано у типографії.

У процентному вираженні, 341 бюлетень — це 0,42% голосів, які раптом «знайшлися» у «Слуг народу», щоб дати можливість партії подолати прохідний бар’єр», — йдеться в повідомленні.

Сьогодні юристи «Опозиційної платформи — За життя», зібравши всю доказову базу фальсифікацій і розбіжностей у цифрах, подадуть позов до Донецького окружного суду про фальсифікації результатів виборів у Маріуполі. За спотворення результатів волевиявлення маріупольців всім винним загрожує до 10 років в’язниці.

Источник

Залишити коментар