У Мінську триває марш протесту
17.6 C
Киев
28.09.2022
Новини світу

У Мінську триває марш протесту

У Мінську триває марш протесту

Фото: news.tut.by Марш протесту в Мінську

У суботу на протести в білоруській столиці вийшли жінки і люди з обмеженими можливостями.

У суботу, 31 жовтня, в Мінську проходять два марші протесту. Один з них — марш жінок, другий — марш людей з інвалідністю, повідомляє ТАСС.

Зазначається, що близько сотні жінок зібралися біля кінотеатру Білорусь і попрямували в центр столиці.

Спочатку учасниці маршу пройшли повз СІЗО на вулиці Володарського, де утримуються заарештовані за участь в акціях протесту. Проходячи повз ізолятор, жінки скандували «Випускай!». З такою ж вимогою пікетники звернулися до влади, проходячи поруч з будівлею КДБ, в СІЗО якого також перебувають відомі в Білорусії політики, визнані правозахисним співтовариством політв’язнями.

До маршу долучилися учасники протесту з числа людей з обмеженими можливостями, які почали свою акцію від Червоного костелу в центрі Мінська. Правоохоронні органи поки не втручаються в події, попереджаючи учасників акції про її незаконний характер.

Нагадаємо, напередодні Олександр Лукашенко звернувся до пікетників, заявивши, що опір силовикам стане підставою для жорстких дій у відповідь з їх боку. «Якщо хтось доторкнеться до військовослужбовця, він повинен піти звідти як мінімум без рук», — сказав Лукашенко.

Також повідомлялося, що Лукашенко створює народні дружини з колишніх військових.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар