У МОЗ пропонують ввести "годину пенсіонерів"
17.6 C
Киев
28.09.2022
Новини України

У МОЗ пропонують ввести «годину пенсіонерів»

У МОЗ пропонують ввести "годину пенсіонерів"

Фото: Getty Images Для пенсіонерів хочуть ввести «пріоритетну годину»

Попередньо пріоритетний час для осіб старшого віку може починатися о 12:00. При цьому обмеження на обслуговування пенсіонерів у інший час не планується.

 

У МОЗ підготували пропозицію про введення в магазинах «пріоритетних годин» для осіб, яким більше 60 років. Про це в понеділок, 9 листопада, повідомляє Суспільне.

 

Гендиректор директорату громадського здоров’я та профілактики захворюваності МОЗ Ірина Руденко пояснила, що в цей час пенсіонери зможуть придбати товари без черг.

 

«Ми хочемо запропонувати уряду «пріоритетні години» для вразливого населення з груп ризику, для осіб старше 60 років. Вони матимуть пріоритетний час для обслуговування з 10:00 до 12:00, щоб вони мали можливість відвідувати магазини без черги», — сказала Руденко.

 

Вона додала, що таким чином особи похилого віку зможуть уникати великого скупчення людей. При цьому обмеження обслуговування літніх осіб у інший час не планується.

 

«Але ми комунікуємо з населенням, щоб вони розуміли, що з 12:00 пріоритетно будуть обслуговувати осіб старше 60 років», — сказала Руденко.

 

За її словами, уряд і МОЗ розглядають і інші додаткові обмеження, які допоможуть стримувати поширення коронавірусу. Однак найбільш конструктивними заходами в уряді вважають обмеження контактів і соціальне дистанціювання.

 

Чиновниця заявила, що під час раніше анонсованого «карантину вихідного дня» влада планує обмежити роботу закладів харчування, ТРЦ і розважальних закладів. Відкритими будуть тільки об’єкти першочергової необхідності, зокрема магазини й аптеки.

 

Раніше повідомлялося, що в Польщі вводять «години пенсіонерів» через епідемію COVID-19. Особи похилого віку зможуть здійснювати покупки з 10 до 12 години дня, решту часу їх закликають залишатися вдома.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар