-10.8 C
Киев
07.02.2021
Новини України

У МОЗ розповіли про план COVID-вакцинації

У МОЗ розповіли про план COVID-вакцинації

На першому етапі від коронавірусу вакцинують 367 тисяч українців

У першу чергу щеплення отримають люди з критичним ризиком інфікування і ті, хто виконує критичні функції.

На першому етапі COVID-вакцинації в Україні зроблять щеплення 367 491 людині. Про це заявив глава МОЗ Максим Степанов на брифінгу в п’ятницю, 29 січня.

«На першому етапі вакцинують людей з критичним ризиком інфікування та розвитку коронавірусної хвороби і тих, хто виконує критичні функції у відповідь на пандемію коронавірусної хвороби. Перший етап передбачає доступ до вакцин, загальна кількість людей, яким ми будемо робити вакцинацію, — 367491 особа. Ці всі люди у нас повністю верифіковані», — сказав Степанов.

За словами міністра, вакцинують працівників мобільних бригад із вакцинації, медичних працівників, лікарів, середній медперсонал, який працює в установах охорони здоров’я, що надають допомогу під час коронавірусу. Також вакцину отримають всі працівники лабораторій, які проводять дослідження на виявлення коронавірусу, працівники екстреної медичної допомоги, люди, які перебувають в спеціалізованих установах, працівники цих установ, а також військовослужбовці.

Також міністр запевнив, що вакцинація в Україні почнеться вже в лютому, як і планувалося. Вона буде відбуватися виключно безпечними вакцинами, які будуть зареєстровані в Україні і які пройшли всі стадії клінічних випробувань.

Нагадаємо, що в Україні скоротився добовий приріст COVID-19. За добу виявили 5 181 випадкок зараження, що на кілька сотень менше, ніж днем раніше. При цьому понад 11 тисяч осіб одужали.

Також в МОЗ назвали регіони з найнижчим рівнем тестування COVID. Найбільшу кількість тестувань на коронавірусну інфекцію останнім часом було проведено у Вінницькій, Чернівецькій областях та в Києві.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар