У МОЗ розповіли про проблеми до киснем у COVID-лікарнях
13.3 C
Киев
26.09.2022
Новини України

У МОЗ розповіли про проблеми до киснем у COVID-лікарнях

У МОЗ розповіли про проблеми до киснем у COVID-лікарнях

Фото: bihus.info До кисню підключені понад 17 тисяч ліжок в країні

Більш ніж 17 тисяч ліжок в Україні вже забезпечені киснем, і ця цифра постійно зростає, однак існують труднощі з тарою для кисню.

В Україні є проблема з ємностями для кисню в «коронавірусних» лікарнях. Наразі киснем забезпечені лише 17 тисяч лікарняних ліжок, тоді як до середини листопада показник повинен досягти 25 тисяч. Про це на брифінгу в понеділок, 2 листопада, заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Він зазначив, що немає проблем з медичним киснем для лікарняних ліжок. Однак є проблема з ємностями, через що виникає проблема забезпечення киснем лікарень.

За його словами, в Україні зараз є 16 виробників медичного кисню. До того ж термін видачі ліцензії для підприємств скоротили до мінімуму.

«Було дано доручення Міністерству економіки максимально посилити цю роботу, щодо забезпеченості тарою лікувальних установ», — сказав Степанов.

Він додав, що зараз в Україні кількість ліжок з киснем становить 17 855 ліжок. До середини листопада кількість таких ліжок планують збільшити до 25-26 тисяч.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні виявили 6 754 нових випадки COVID-19.

Декількома днями раніше повідомлялося, що в Україні зайняті більш ніж 67% лікарняних ліжок.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар