2.8 C
Киев
28.04.2021
Новини України

У Мукачеві побудують новий аеропорт

У Мукачеві побудують новий аеропорт

Фото: carpathia.gov.ua Підписано Меморандум про співпрацю з проектування і будівництва нового аеропорту в Закарпатській області

Конфігурація аеропорту в Закарпатті буде подібною аеропорту в Хорватії. Орієнтовний термін будівництва складає близько трьох років.

 

На території Мукачівської громади побудують новий аеропорт Мукачево-3. Меморандум про співпрацю з проектування і будівництва нового аеропорту в Закарпатській області був підписаний у вівторок, 27 квітня. Про це повідомляє прес-служба Закарпатської ОДА.

 

Відзначається, що уряд підтримав включення цього проекту до державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

 

У 2021 році з державного бюджету вже виділили 30 млн гривень на виготовлення проектної документації.

 

«Очікується також субвенція з держбюджету на 4 млрд грн. Саме така сума за попередніми підрахунками потрібна на будівництво злітно-посадкової смуги (3 млрд грн) та інфраструктури (1 млрд грн)», — зазначили в ОДА.

 

Повідомляється, що конфігурація аеропорту в Закарпатті буде подібною аеропорту в Хорватії.

 

Найближчим часом очікується старт розробки проектної документації, виділення земельної ділянки під будівництво об’єкта та інших процесів, передбачених проектом.

 

Орієнтовний термін будівництва складає близько трьох років.

 

Як повідомлялося раніше, в Чернівцях відновлено регулярне авіасполучення після річної перерви.

 

Аеропорт Дніпропетровськ змінив назву

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар