У МЗС відреагували на звинувачення про "втручання" України у внутрішні справи Білорусі
18.9 C
Киев
17.06.2021
Політика

У МЗС відреагували на звинувачення про «втручання» України у внутрішні справи Білорусі

У МЗС відреагували на звинувачення про "втручання" України у внутрішні справи Білорусі

Василь Бондар
Фейсбук МЗС України

Заступник очільника МЗС заявив, що Україна не втручається у справи сусіда, на відміну від Росії

Заступник міністра закордонних справ Василь Бондар відкинув звинувачення щодо «втручання» України у внутрішні справи Білорусі. Про це він повідомив у Фейсбук.

За словами Бондара, Україна не втручається у справи сусідньої країни, проте це робить РФ. «Україна ніколи не втручалася і не має наміру втручатися у внутрішні справи Білорусі, на відміну від Росії та її спецслужб. Значна міра відповідальності за нинішню ситуацію в Білорусі лежить саме на Росії, яка підступно намагається позбавити білоруський народ незалежності і суверенітету, захопити його надбання і активи», – написав дипломат.

При цьому заступник міністра зазначив, Росія вдається до спроб дискредитації і маніпуляцій через те, що боїться демократичної України та демократизації Білорусі. «Але намагання Росії посіяти розбрат між українським і білоруським народами заздалегідь приречені на поразку, як і нікчемні спроби перекинути на Україну відповідальність за власну підривну діяльність РФ», – резюмував Бондар.

Нагадаємо, вчора, 29 жовтня, Олександр Лукашенко заявив, що правляча в Україні партія показала слабкий результат на місцевих виборах і пов’язав це з «втручанням» у внутрішні справи Білорусі. Зокрема він зазначив, що слід було «розібратися у себе, а не кидати в сусіда камінням».

Источник

Залишити коментар