У Нагірному Карабаху загинув заступник командувача Армії
15.8 C
Киев
28.09.2022
Новини світу

У Нагірному Карабаху загинув заступник командувача Армії

У Нагірному Карабаху загинув заступник командувача Армії

Фото: Минобороны Нагорного Карабаха Артур Саркісян був призначений заступником міністра оборони і заступником командувача Армії оборони 4 липня

Загальна кількість втрат Армії оборони Нагірного Карабаху збільшилася до 1 177 осіб убитими.

 

Під час бойових дій загинув заступник командувача Армії оборони невизнаної Нагірно-Карабаської Республіки (НКР) полковник Артур Саркісян. Про це повідомляється на сайті оборонного відомства Республіки в понеділок, 2 листопада.

 

 

 

Саркісян і ще один з командирів — полковник Сергій Шакарян — числяться в списку загиблих.

 

Сьогодні прес-служба Міноборони НКР оприлюднила новий список з 11 військовослужбовців, які загинули в боях з азербайджанськими підрозділами в зоні карабаського конфлікту. Дата загибелі обох полковників не повідомляється. При цьому загальна кількість втрат Армії оборони Карабаху зросла до 1 177 осіб убитими.

 

Відомо, що Саркісян був призначений заступником міністра оборони і заступником командувача Армії оборони 4 липня цього року.

 

А полковнику Шакаряну на початку жовтня було присвоєно звання Герой Арцаха.

 

31 жовтня Баку і Єреван домовилися не завдавати ударів по цивільних об’єктах і мирному населенню. Також сторони домовилися скласти списки на обмін полоненими й тілами померлих у конфлікті.

 

Зустріч пройшла в Женеві за посередництва представників Мінської групи ОБСЄ. Переговори у Швейцарії стали черговою спробою домогтися припинення вогню в Нагірному Карабасі.

 

Але вже 1 листопада сторони звинуватили одна одну в порушенні перемир’я в Карабасі.

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар