0.8 C
Киев
18.12.2020
Новини світу

У наступному році вийде нова книга Толкіна

У наступному році вийде нова книга Толкіна

Фото: New Line Cinema У червні 2021 року вийде збірник раніше неопублікованих робіт Дж. Р. Толкіна

З нової книги читачі дізнаються, «у чому секрет безсмертя ельфів, а також отримають відповідь на безумовно хвилююче питання: чи можуть жінки-гноми відрощувати бороди».

Harper Collins випустить збірник раніше неопублікованих робіт Дж. Р. Толкіна, присвячених Середзем’ю — місцю дії «Хобіта» і «Володаря перснів». Одне з найбільших видавництв світу випустить збірку в червні 2021 року. Про це в четвер, 19 листопада, повідомляє The Guardian.

Збірник отримав назву «Природа Середзем’я». У книзі будуть роботи на тему географії Середзем’я, його історії і особливостей істот, що населяють ці землі, про «природу безсмертя ельфів і їхню реінкарнацію, а також есе про те, чи можуть хобіти, ельфи і жінки-гноми відрощувати бороди».

Заступник директора видавничого відділу Harper Collins Кріс Сміт пояснив, що для Толкіна Середзем’я було частиною цілого світу, і щоб краще зрозуміти його, письменник здійснював «подорожі» континентом, досліджуючи його. Так і з’являлися роботи про устрій Середзем’я.

Редактором книги виступить експерт з творчості Толкіна на ім’я Карл Хофсеттер. Права на книгу видавництву Harper Collins/Houghton Mifflin передав син письменника, Крістофер Толкін.

The Guardian зазначає, що перший твір Толкіна, дія якого відбувається в Середзем’ї, вийшов у 1937 році, — «Хобіт». Автор продовжував писати про нього протягом десятиліть, аж до останніх років життя.

Раніше повідомлялося, що компанія Amazon продовжила серіал за мотивами Володаря перснів.

Актриса з Володаря перснів запропонувала жінку на роль Гендальфа

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар