У Нідерландах поновили слухання у справі МН17
24 C
Киев
16.05.2021
Новини України

У Нідерландах поновили слухання у справі МН17

У Нідерландах поновили слухання у справі МН17

Слухання в рамках процесу у справі про катастрофу рейсу MH17 на Донбасі

Блок судових слухань триватиме з 3 по 5 листопада. В цей час захист Олега Пулатова викладе заходи розслідування, яких вони вимагають і які має відреагувати обвинувачення.

У нідерландській Гаазі поновляться судові слухання у справі про авіакатастрофу МН17 на Донбасі в 2014 році. Очікується, що захист одного з обвинувачених зажадає додаткові розслідування, на які потім відреагує обвинувачення. Про це йдеться в прес-службі суду.

У графіку слухань блоку 3С заплановано, що з 3 по 5 листопада захист Олега Пулатова викладе заходи розслідування, яких вони вимагають і на які має відреагувати обвинувачення.

«Імовірно, що відповідь обвинувачення буде почута наступного тижня, з 9 по 13 листопада, проте поки невідомо, в який саме день це відбудеться. Це — питання, яке буде обговорюватися в суді», — наголошується в поясненні суду.

Нагадаємо, Росія вийшла з консультаційної групи з розслідування аварії MH17, в яку входять Нідерланди і Малайзія. Дії Нідерландів в російському МЗС назвали «недружніми», а звинувачення на адресу Москви — «скоростиглими».

У Нідерландах заявили, що «глибоко жалкують» щодо рішення Росії відмовитися від консультацій.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар