У Нігерії 15 осіб померли від невідомої хвороби
13.3 C
Киев
26.09.2022
Новини світу

У Нігерії 15 осіб померли від невідомої хвороби

У Нігерії 15 осіб померли від невідомої хвороби

Влада штату Дельта намагається обмежити поширення захворювання

Епідеміологи вже відвідали сім’ї загиблих і зібрали всі необхідні для дослідження зразки.

 

На півдні Нігерії, у штаті Дельта, щонайменше 15 осіб померли від невідомого захворювання. Про це напередодні повідомило місцеве видання Vanguard.

 

Відзначається, що серед померлих молоді особи у віці від 18 до 25 років. Влада штату запевнила населення, що буде зроблено все можливе для обмеження поширення захворювання.

 

«Уряд штату Дельта отримав інформацію про нібито загадкові випадки смерті в громадах Уте Оклу й Ідумеса. Губернатор Іфеані Окова доручив Міністерству охорони здоров’я штату негайно розслідувати ці випадки смерті, визначити їхню причину або й причини і вжити заходів щодо стримування (захворювання)», — цитує видання уповноваженого з питань охорони здоров’я штату Морді Ононьє.

 

Епідеміологи вже відвідали сім’ї загиблих і лікарню і зібрали необхідні для дослідження зразки. Вони підозрюють, що однією з причин загибелі людей могла стати геморагічна лихоманка.

 

Геморагічна лихоманка — вірусне захворювання, що характеризується лихоманкою, геморагічним синдромом (крововиливами, кровотечами). До цього типу інфекцій відноситься лихоманка денге, Ебола, лихоманка Ласса.

 

Нагадаємо, у лютому нинішнього року також повідомлялося про спалах невідомої хвороби в нігерійському штаті Бенуе. Тоді заразилися 104 особи і 15 померли. Місцеві медики наголошували, що це не коронавірус, а «дещо нове».

 

У Бразилії поширилася невідома хвороба

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар