У Нігерії бойовики жорстоко вбили десятки селян
1 C
Киев
27.01.2021
Новини світу

У Нігерії бойовики жорстоко вбили десятки селян

У Нігерії бойовики жорстоко вбили десятки селян

Фото: AFP У Нігерії ховають жертв нападу терористів (архівне фото)

Нападники пересувалися на мотоциклах і вбивали чоловіків і жінок, які збирали врожай на рисових полях.

На північному сході Нігерії внаслідок жорстокого нападу загинули десятки осіб. Про це у неділю, 29 листопада, повідомив гуманітарний координатор ООН у Нігерії Едвард Каллон. Спершу у повідомленні координатора ООН йшлося про щонайменше 110 загиблих, однак згодом число жертв було скориговане на «десятки цивільних».

За даними представника ООН, напад, скоєний напередодні у селищі Кошобе і сусідніх громадах у штаті Борно, здійснили озброєні бойовики, які пересувалися на мотоциклах. Під час нападу вони вбивали чоловіків і жінок, які в цей час на рисових полях збирали врожай. Також повідомляється про багатьох поранених, декілька жінок були викрадені. За словами свідків, деякі загиблі були застрілені, в інших було перерізано горло, повідомляє агентство новин dpa.

На даний час жодне з угруповань не взяло на себе відповідальність за напад, але відомо, що найактивніше в районах центральної та північної Нігерії діють бойовики ісламістського терористичного угруповання «Боко Харам».

За даними Управління верховного комісара ООН у справах біженців, на північному сході Нігерії та в прилеглих країнах внаслідок дій ісламістів за останні десять років біженцями стали приблизно 2,4 мільйона людей.

У Нігерії знищили 23 бойовиків угруповання «Боко харам»

Джерело: Українська служба DW

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар