У Нігерії заарештовано понад 800 учасників погромів
21.4 C
Киев
23.06.2021
Новини світу

У Нігерії заарештовано понад 800 учасників погромів

У Нігерії заарештовано понад 800 учасників погромів

Фото: gmag.com.tr Поліцейські затримали одного з погромників у Лагосі

При цьому більш як 200 погромників були заарештовані у столиці Абуджі, ще близько 520 підозрюваних затримали в різних районах Лагоса.

 

Поліцейські в Нігерії заарештували понад 800 осіб за вбивства, підпали і грабунки під час масових протестів. Про це в середу, 28 жовтня, повідомило інформагентство Anadolu.

 

 

При цьому більш як 200 погромників були заарештовані в столиці Абуджі, ще близько 520 підозрюваних затримали в різних районах Лагоса, який став центром заворушень.

 

«Все це зачистки, які ми проводимо. У нас є розвідка, і ми розіслали наших людей в усі місця», — сказав начальник столичної поліції Хекім Одумосу на прес-конференції.

 

Раніше президент Нігерії Мухаммаду Бухарі висловив стурбованість з приводу неадекватного реагування поліції для припинення насильства під час триваючих протестів.

 

За його словами, начальник поліції Нігерії Мохаммед Адаму має пояснити причину зростаючої небезпеки в країні.

 

«Він повинен розповісти нігерійцям, чому його люди не виконали його накази і чому вони не виконували свій обов’язок щодо захисту життя і власності людей», — заявив Бухарі.

 

Як повідомлялося, масові погроми в нігерійському штаті Лагос за два дні коштували життя двом поліцейським, 11 поліцейських дільниць були спалені. Напади відбуваються і на патрульні машини, багато співробітників поліції отримали поранення.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар