У Німеччині рекордний приріст летальних випадків коронавірусу з лютого
17.6 C
Киев
28.09.2022
Новини світу

У Німеччині рекордний приріст летальних випадків коронавірусу з лютого

У Німеччині рекордний приріст летальних випадків коронавірусу з лютого

Зараз смертність від коронавірусу у ФРН вдвічі нижча, ніж наприкінці 2020 року

Минулої доби в країні зареєстровано 67 186 нових випадків COVID. Коефіцієнт зараження знижується другий день поспіль.

 

У Німеччині минулої доби від наслідків коронавірусної інфекції померли ще 446 людей — максимум за останні дев’ять місяців, повідомив Інститут імені Роберта Коха (RKI) у середу, 1 грудня. Найвищий показник смертей — 490 за добу — був зафіксований 20 лютого.

 

Експерти зазначають, що кількість смертей найближчими днями, імовірно, збільшиться, оскільки останнім часом у Німеччині фіксувалися пікові показники зараження і між зараженням та смертю минає певний час.

 

На сьогодні смертність від коронавірусу у ФРН вдвічі нижча, ніж на піку другої хвилі пандемії наприкінці 2020 року, незважаючи на те, що зараз у країні вірусом заражається значно більше людей, ніж рік тому. Експерти пояснюють це позитивним впливом вакцинації, що захищає від тяжкого перебігу хвороби.

 

Рівень вакцинації досяг майже 70 відсотків

 

За даними RKI, у Німеччині повністю щеплені від коронавірусу вже не менше 57 млн ​​осіб — 68,6 відсотка населення. Тільки 30 листопада у ФРН було зроблено 807 тисяч щеплень — 90 729 перших, 90 729 других та 656 743 бустерних.

 

Минулої доби в Німеччині зареєстровано 67 186 нових випадків коронавірусу — приблизно стільки ж, скільки тижнем раніше. Коефіцієнт зараження SARS-CoV-2 знижується другий день поспіль і становить 442,9 випадки на сто тисяч населення. Абсолютний пік на рівні 452,4 випадки було зафіксовано 29 листопада, наступного дня він знизився до 452,2 на сто тисяч населення.

 

У Польщі зафіксовано антирекорд COVID-випадків та смертей

 

Джерело: Російська служба DW

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар