14.1 C
Киев
18.05.2021
Новини світу

У Німеччині запропонували пов’язати ПП-2 з поведінкою Росії

У Німеччині запропонували пов'язати ПП-2 з поведінкою Росії

Фото: Getty Images Міністр оборони Німеччини запропонувала пов’язати ПП-2 з поведінкою Росії

Якщо продовжити реалізацію ПП-2, то питання про обсяги транспортування газу «треба поставити в залежність і від поведінки Росії», сказала міністр оборони Німеччини.

 

Міністр оборони Німеччини Аннегрет Крамп-Карренбауер запропонувала пов’язати питання поставок газу по Північному потоку-2 з поведінкою Росії. Про це міністр сказала за підсумками переговорів з главою Пентагону Ллойдом Остіном, повідомляє DW у вівторок, 13 квітня.

 

Питання про мораторій на будівництво незадовго до завершення проекту є дискусійним, сказала Крамп-Карренбауер і додала, що якщо продовжити реалізацію ПП-2, то питання про обсяги транспортування газу «треба поставити в залежність і від поведінки Росії».

 

Своєю чергою, міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Північний потік-2 не повинен впливати на відносини з Німеччиною.

 

«Ми цінуємо відносини з Німеччиною, ми маємо намір зміцнювати нашу співпрацю. Що стосується Північного потоку-2, ми (США, — ред.) висловлювали заперечення з цього приводу і щодо того впливу, який отримає Росія. Але ми не дозволимо, щоб ця проблема постала на шляху наших чудових відносин з Німеччиною», — зазначив Остін.

 

Раніше була озвучена ступінь готовності Північного потоку-2. Російський газопровід готовий на 95%. Залишилося укласти 121 кілометр труб. Роботи планують завершити цьогоріч.

 

Атакують з моря і з повітря. Хто заважає Північному потоку-2

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар