У Німеччині "зелені" проголосували за створення коаліції
-0.4 C
Киев
22.01.2022
Новини світу

У Німеччині «зелені» проголосували за створення коаліції

У Німеччині "зелені" проголосували за створення коаліції

Лідери партії Союз-90/»зелені» Анналена Бербок і Роберт Хабек можуть увійти до складу нового уряду ФРН

Члени партії узгодили «чітке рішення» на користь коаліційного договору і розподілу посад у майбутньому уряді канцлера Олафа Шольца.

 

У Німеччині завершився останній етап у процесі формування урядової коаліції за підсумками вересневих виборів у Бундестаг. У понеділок, 6 грудня, згоду на вступ до коаліції із соціал-демократами і лібералами дала партія Союз-90/»зелені». За це рішення висловилося близько 86% учасників загального голосування.

 

 

 

Загалом у голосуванні про «світлофорну коаліцію», як її називають за кольорами всіх трьох партій, брали участь 57% із приблизно 125 тисяч членів партії «зелених».

 

Тим самим члени партії погодили «чітке рішення» на користь коаліційного договору і розподілу посад у майбутньому уряді, заявив її виконавчий секретар Міхаель Кельнер.

 

Співголова партії Анналена Бербок заявила, що задоволена підсумками голосування, які означають підтримку роботи «зелених» у новому уряді.

 

Раніше свою згоду дали Соціал-демократична партія Німеччини і Вільна демократична партія.

 

Наступний крок – офіційне підписання цього договору главами всіх трьох партій – відбудеться у вівторок, 6 грудня. У середу Бундестаг проголосує кандидатуру Олафа Шольца на посаду канцлера ФРН, це вважають формальністю. Після цього новий уряд буде приведений до присяги.

 

Блок Християнсько-демократичного і Християнсько-соціального союзів після 16 років у владі піде в опозицію. А в.о. канцлера Анґела Меркель піде з великої політики.

 

Зазначимо, що раніше в понеділок Олаф Шольц представив федеральних міністрів від СДПН для майбутнього уряду.

 

Джерело: Русская служба Deutsche Welle

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар