У ПАР зафіксували нову мутацію коронавірусу
-0.9 C
Киев
28.01.2021
Новини світу

У ПАР зафіксували нову мутацію коронавірусу

У ПАР зафіксували нову мутацію коронавірусу

Коронавірус схильний до мутації

Мутація 501.V2 часто призводить до важкого перебігу COVID-19 серед молодих людей без супутніх захворювань.

 

Вчені у Південно-Африканській Республіці виявили новий різновид вірусу SARS-COV-2, який поширюється швидше, ніж раніше зафіксовані мутації. Про це у п’ятницю, 18 грудня, повідомив глава МОЗ ПАР Звелі Мхізе у Twitter.

 

«Ми організували брифінг сьогодні, щоб оголосити, що наші генетики тут, у Південній Африці, виявили різновид вірусу SARS-COV-2, поки що названий 501.V2», — зазначено в повідомленні.

 

За словами міністра, тип 501.V2 переважає під час другої хвилі поширення коронавірусу в країні, а також частіше, порівняно з першою хвилею, призводить до важкого перебігу COVID-19 серед молодих людей без супутніх захворювань.

 

За останніми даними, в ПАР підтверджено понад 890 тисяч випадків коронавірусу, з них понад 24 тисячі закінчилися смертю.

 

Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров’я Британії повідомили, що в лікарнях 60 районів країни фіксуються зараження новим штамом коронавірусу, який, імовірно, швидше передається від людини до людини.

 

Однак у ВООЗ заспокоїли, що виявлена ​​у Великобританії мутація COVID-19 не представляє великої небезпеки. При цьому в організації закликали громадськість все ж бути більш обережними.

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар