У партії Медведчука заявили, що рішення Конституційного Суду повинні виконувати всі чиновники аж до Президента
23.7 C
Киев
25.06.2021
Політика

У партії Медведчука заявили, що рішення Конституційного Суду повинні виконувати всі чиновники аж до Президента

Віктор Медведчук, скріншот

Віктор Медведчук, скріншот

Рішення Конституційного Суду повинні виконувати всі чиновники аж до Президента, навіть якщо їх західним господарям воно не подобається. Про дискримінацію конституційної юрисдикції країни, пряме втручання в роботу судової системи і спробу чинити тиск на суд заявила партія » опозиційна платформа — за життя» у зв’язку з рішенням Конституційного Суду України щодо скасування кримінальної відповідальності за декларування недостовірних відомостей, вказавши на неконституційність рішень НАЗК.

Дане рішення Конституційного суду викликало різку критику з боку як представників української влади, так і західних «партнерів».

«Повністю залежний від Заходу український Президент, поправивши норми права, перевищивши свої повноваження і проявивши повну неповагу до Конституційного Суду, зажадав від суддів пояснити їх рішення. Гарант Конституції, який повинен першим відстоювати дотримання Основного закону, фактично викручує руки представникам судової влади, намагаючись зберегти норму, що не відповідає Конституції країни. Сам факт публічних заяв про необхідність «пояснити» рішення КСУ підриває авторитет судової системи та інститутів державної влади», – зазначили в ОПЗЖ.

У партії також заявили про дискримінацію конституційної юрисдикції країни, пряме втручання в роботу судової системи і спробу чинити тиск на суд, що є злочином, а також веде до порушення балансу гілок влади, ослаблення можливостей судової системи щодо захисту прав і свобод людини, остаточно перетворюючи Україну на територію реалізації чужих національних інтересів і геополітичних амбіцій інших держав.

Такі протиправні дії по суті своїй дискредитують систему державного управління і порушують основоположний конституційний принцип поділу влади.

«»Опозиційна платформа — за життя» вкотре заявляє про крайню неефективність боротьби з корупцією в Україні. І нагадує: витративши понад 12 млрд грн коштів українських платників податків і запланувавши на свою діяльність в 2021 році ще 5,6 млрд грн бюджетних коштів, антикорупційні органи з моменту їх створення в 2015 році повернули в українську казну менше 500 тис.грн, у тому числі в 2020-му – тільки 48,5 тис. грн», – навели цифри в заяві партії.

Захід всіма силами намагається зберегти нав’язану нашій країні і побудовану за його вказівкою нібито антикорупційну систему, давно стала рудиментом, що перетворилася фактично в інструмент боротьби з неугодними, з політичними опонентами.

«Саме ця псевдоантикорупційна система, повністю підконтрольна західним кураторам і тому неминуче суперечить Конституції України, поряд зі наглядовими радами державних компаній викачує кошти з державного бюджету України, не приносячи країні ніякої користі. Вона служить лише інструментом зовнішнього управління, при якому представники іноземних держав не просто не соромляться здійснювати контроль за роботою і НАЗК, і НАБУ, і Вищого антикорупційного суду, а вже навіть роблять це демонстративно», – йдеться в заяві.

Партія «опозиційна платформа-за життя» зажадала від українській владі і зокрема від Президента Зеленського припинити принижувати Україну своєю угодницькою позицією по відношенню до західних агентів зовнішнього управління.

«Влада повинна негайно припинити тиск на Конституційний Суд України і забезпечити беззаперечне виконання рішення КСУ на виконання норм Основного Закону», – підсумували в ОПЗЖ.

Джерело: https://zagittya.com.ua/news/zajavlenija/reshenie_konstitucionnogo_suda_dolzhny_vypolnjat_vse_chinovniki_vplot_do_prezidenta_dazhe_esli_ih_zapadnym_hozjaevam_ono_ne_nravitsja.html

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар