У партії Меркель визначилися з кандидатом у канцлери ФРН
22.9 C
Киев
16.05.2021
Новини світу

У партії Меркель визначилися з кандидатом у канцлери ФРН

У партії Меркель визначилися з кандидатом у канцлери ФРН

Армін Лашет істотно поступається Маркусу Зьодеру за соцопитуваннями

На засіданні президії ХДС в Берліні кандидатуру Арміна Лашета підтримали більшістю голосів, але не одноголосно.

Президія німецької партії Християнсько-демократичний союз (ХДС) канцлера Ангели Меркель підтримала висунення нинішнього лідера політсили Арміна Лашета єдиним кандидатом на цю посаду від консервативного блоку ХДС/ХСС. Про це сказав прем’єр-міністр федеральної землі Гессен Фолькер Буф’є, повідомляє Speigel в понеділок, 12 квітня.

За словами Буф’є, на засіданні президії ХДС в Берліні кандидатуру Лашета підтримали більшістю голосів, але не одноголосно. Він зазначив, що президія чітко дала зрозуміти, «що ми вважаємо його виключно гідною кандидатурою, і попросили його тепер обговорити з Маркусом Зьодером, як діяти далі».

«Проблема настільки велика, що ми можемо вирішити її тільки разом», — сказав Буф’є.

Справа в тому, що конкурентом Лашета в боротьбі за право бути кандидатом у канцлери Німеччини був лідер Християнсько-демократичного союзу і прем’єр-міністр Баварії Маркус Зьодер. Його кандидатуру підтримало берлінське відділення ХДС.

Як відомо, Зьодер — один з найпопулярніших політиків у країні, і багато хто хотів бачити кандидатом саме його, а не Лашета. Зьодер істотно випереджає Лашета за соцопитуваннями. Федеральні вибори в Німеччині відбудуться 26 вересня 2021 року.

Нагадаємо, в березні Християнсько-демократичний союз канцлера Ангели Меркель зазнав поразки на виборах в двох регіонах Німеччини — Баден-Вюртемберзі та Рейнланд-Пфальці.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар