12.4 C
Киев
02.04.2021
Новини світу

У Польщі спростять працевлаштування іноземців

У Польщі спростять працевлаштування іноземців

Фото: АВБ У Польщі стане легше працевлаштуватися іноземцям

Також буде запропонований податковий механізм, що стимулює людей, які вже досягли пенсійного віку, продовжувати працювати.

 

У Польщі уряд розробляє документ з імміграційної політики, який полегшує працевлаштування іноземців. Про це повідомляє RMF24.

 

«Якщо ми хочемо якомога швидше повернутися на шлях динамічного економічного розвитку, нам, безсумнівно, знадобиться більше співробітників», — зазначив міністр розвитку, праці та технологій Польщі Ярослав Говін.

 

За його словами, також буде запропонований податковий механізм, що стимулює людей, які вже досягли пенсійного віку, продовжувати працювати.

 

«Ми також завершуємо підготовку документа в міністерстві, який буде формою продуманої міграційної політики. Він включатиме пакет інструментів, що полегшують працевлаштування іноземців у галузях, в яких явно не вистачає польської праці», — повідомив міністр.

 

Як повідомлялося раніше, через пандемію українцям практично неможливо офіційно працевлаштуватися в США і дуже складно — в Німеччині, Бельгії, Нідерландах.

 

Чехія працевлаштує 40 тисяч українців

 

 

 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Залишити коментар