Інакше довелося б вводити надзвичайний стан — Моравецький
Комендантську годину з сьомої вечора до шостої ранку вводити не будуть, але просять поляків сидіти вдома і не запускати на Новий рік феєрверки.
Польща відмовляється від комендантської години в ніч з 31 грудня на 1 січня. При цьому громадян просять менше пересуватися і не пускати феєрверки, пише видання Wiadomosci з посиланням на прем’єр-міністра країни Матеуша Моравецького.
«Ми не вводимо комендантську годину, оскільки для цього, за згодою президента, нам довелося б ввести надзвичайний стан», — підкреслив глава польського уряду.
Він також попросив поляків перебувати вдома в новорічну ніч і не користуватися феєрверками.
«Настійно закликаємо вас не пересуватися і не використовувати салюти, щоб новорічна ніч пройшла спокійно. Я знаю, що це не те, чого ми очікували кілька тижнів тому, але саме так повинно бути в цьому році», — додав Моравецький.
Про те, що Польща вводить комендантську годину в новорічну ніч, стало відомо 17 грудня. Також в країні з 28 грудня до 17 січня запроваджують загальнонаціональний карантин — будуть закриті готелі, гірськолижні курорти і ТРЦ.
Нагадаємо, Польща закупила 60 млн доз COVID-вакцини. Робити щеплення громадян будуть безкоштовно. Першими вакцину отримають медики.
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
Коронавірус
В Австрії зачиняють гірськолижні курорти
Вакцинація проти коронавірусу: в Берліні черги
Європол попередив про шахрайство з COVID-вакцинами
У Німеччині вперше виявили нову мутацію коронавірусу з Великобританії
В Італії родичі жертв пандемії позиваються проти влади
Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись